Aktuality

NOVINKA: Silikónové a silikátovo-silikónové omietky s technológiou Double Dry

Náš sortiment zatepľovacích systémov je od leta 2017 obohatený o omietky s technológiou Double Dry. Upgradované omietky teraz disponujú extrémne nízkou nasiakavosťou (trieda W3) a vysokou priepustnoťou vodnej pary (trieda V1).

NOVINKA: 511 farieb CON pre Vašu fasádu

V sortimente fasádnych zatepľovacích systémov stavebnej chémie Ceresit sa na jar 2017 objaví prvá z kľúčových noviniek - výrazné rozšírenie farebného spektra odtieňov Ceresit Colours of Nature. Inovované spektrum nesie označenie Colours of Nature (CON) Systém pre Architektov a súčasnú ponuku 211 farieb rozširuje až na 511.

Potrebujete poradiť s výberom vhodného zatepľovacieho systému?

Pripravili sme pre Vás novú aplikáciu, ktorá Vám pomôže s výberom vhodného zatepľovacieho systému pre váš dom. Nájdete tu dotazník, ktorý vám po zodpovedaní jednoduchých otázok navrhne vhodný systém. V aplikácii sú prezentované jednotlivé zatepľovacie systémy značky Ceresit, ako aj ich výhody, vlastnosti, produkty z ktorých sa daný systém skladá. Pred samotnou realizáciou konkrétneho zatepľovacieho systému je však nevyhnuté poradiť sa s technickým zástupcom značky Ceresit.

Obľúbené lepidlo Ceresit CM 11 PLUS prichádza v inovovanom prevedení

Na našom trhu veľmi obľúbené lepidlo Ceresit CM 11 PLUS pre lepenie nenasiakavých (gresových) a všetkých typov keramických podkladov (glazované, terracota) prichádza s inovovanou receptúrou, vďaka ktorej sa tento výborný produkt stáva ešte lepším. Najlepšia verzia lepidla v histórii s „Power polymérmi“ z laboratórií firmy Henkel má preto oprávnene vynikajúcu reputáciu medzi odborníkmi.

Produkty Ceresit s certifikáciou EMICODE EC1 a EC1 PLUS R

Vzhľadom na to, že prevažnú časť svojho života strávime v interiéri (podľa výskumu Univerzity Karlovej v Prahe vo vnútornom prostredí trávime viac ako 90% nášho života), mali by sme jeho kvalite venovať maximálnu pozornosť. Pre ľudské zdravie je rozhodujúce zdržiavať sa v klimaticky bezchybnom prostredí, s prirodzenou reguláciou vlhkosti a bez škodlivín, akými sú napríklad prchavé organické látky (VOC) a niektoré mikroorganizmy.

Ceresit opäť sponzorom MS v hokeji

80. Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji sa tento rok uskutočnia v Rusku v Moskve a Petrohrade a aj tento rok je ich oficiálnym sponzorom značka Ceresit.

Nový katalóg produktov ceresit

Pozrite si nový katalóg s kompletným prehľadom produktov Ceresit

Ceresit generálnym partnerom Construction Conference 2016

Keďže spoločnosť značka CERESIT si získala svoje stabilné miesto medzi klientmi je viac než logické, že sa stala generálnym partnerom odborného eventu z oblasti stavebníctva „Construction Conference 2016“.

ProProfi magazín - JAR 2016

Práve vyšiel nový ProProfi magazín spoločnosti Henkel, Divízie Lepidiel.