Aktuality

NOVINKA: Silikónové a silikátovo-silikónové omietky s technológiou Double Dry

Náš sortiment zatepľovacích systémov je od leta 2017 obohatený o omietky s technológiou Double Dry. Upgradované omietky teraz disponujú extrémne nízkou nasiakavosťou (trieda W3) a vysokou priepustnoťou vodnej pary (trieda V1).

NOVINKA: 511 farieb CON pre Vašu fasádu

V sortimente fasádnych zatepľovacích systémov stavebnej chémie Ceresit sa na jar 2017 objaví prvá z kľúčových noviniek - výrazné rozšírenie farebného spektra odtieňov Ceresit Colours of Nature. Inovované spektrum nesie označenie Colours of Nature (CON) Systém pre Architektov a súčasnú ponuku 211 farieb rozširuje až na 511.

Potrebujete poradiť s výberom vhodného zatepľovacieho systému?

Pripravili sme pre Vás novú aplikáciu, ktorá Vám pomôže s výberom vhodného zatepľovacieho systému pre váš dom. Nájdete tu dotazník, ktorý vám po zodpovedaní jednoduchých otázok navrhne vhodný systém. V aplikácii sú prezentované jednotlivé zatepľovacie systémy značky Ceresit, ako aj ich výhody, vlastnosti, produkty z ktorých sa daný systém skladá. Pred samotnou realizáciou konkrétneho zatepľovacieho systému je však nevyhnuté poradiť sa s technickým zástupcom značky Ceresit.

Obľúbené lepidlo Ceresit CM 11 PLUS prichádza v inovovanom prevedení

Na našom trhu veľmi obľúbené lepidlo Ceresit CM 11 PLUS pre lepenie nenasiakavých (gresových) a všetkých typov keramických podkladov (glazované, terracota) prichádza s inovovanou receptúrou, vďaka ktorej sa tento výborný produkt stáva ešte lepším. Najlepšia verzia lepidla v histórii s „Power polymérmi“ z laboratórií firmy Henkel má preto oprávnene vynikajúcu reputáciu medzi odborníkmi.

Produkty Ceresit s certifikáciou EMICODE EC1 a EC1 PLUS R

Vzhľadom na to, že prevažnú časť svojho života strávime v interiéri (podľa výskumu Univerzity Karlovej v Prahe vo vnútornom prostredí trávime viac ako 90% nášho života), mali by sme jeho kvalite venovať maximálnu pozornosť. Pre ľudské zdravie je rozhodujúce zdržiavať sa v klimaticky bezchybnom prostredí, s prirodzenou reguláciou vlhkosti a bez škodlivín, akými sú napríklad prchavé organické látky (VOC) a niektoré mikroorganizmy.

Ceresit opäť sponzorom MS v hokeji

80. Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji sa tento rok uskutočnia v Rusku v Moskve a Petrohrade a aj tento rok je ich oficiálnym sponzorom značka Ceresit.