Ceresit generálnym partnerom Construction Conference 2016

 

Keďže spoločnosť značka CERESIT si získala svoje stabilné miesto medzi klientmi je viac než logické, že sa stala generálnym partnerom odborného eventu z oblasti stavebníctva „Construction Conference 2016“.

Organizátori pripravili tentokrát vskutku jedinečný odborný program. Rozmanitosť tém a prednášok, ktoré budú prebiehať súbežne v 3 konferenčných sálach otvárajú optimálne možnosti pre účastníkov – vyskladať si „vlastný program na mieru“. Vyberať si budú môcť zo 4 tematických blokov, 4 panelových diskusií a odborných prednášok. Konferencia sa uskutoční 09. 02. 2016 v priestoroch hotela DoubleTree by Hilton v Bratislave a je určená celej stavebnej verejnosti - top manažmentu z oblasti stavebníctva, architektom, projektantom, výrobcom stavebných materiálov a riešení, finančným inštitúciám.

Ukážky porúch a vád, z procesu opravy ale aj ukážky po sanovaní, reprofilácii poškodených miest budú prezentované v príspevku nášho kolegu Slavomíra Viciana.

Viac informácií o programe, ďalších prednášajúcich a možnostiach registrácie si môžete pozrieť na www.informslovakia.sk. Nájdete tu taktiež mená už registrovaných účastníkov konferencie.

Zdroj: In Form Slovakia s.r.o