Kreatívne vlny

Hybridný štýl spájajúci navzájom si kontrastujúce tvary a línie s cieľom vyjadriť aktívny a pozitívny prístup. Budovy, ktoré upútajú na prvý pohľad a vyžarujú pozitívne vibrácie prostredníctvom svojich jednoduchých, hladkých a oblých tvarov. Morské vlny, strmé bralá a rozsiahle zelené pláne prepožičali svoj charakter tomuto štýlu.

Štýl nabitý energiou je doplnený čerstvými a pokrokovými tónmi Tahity a Adriatic zo skupiny farebných odtieňov WATER (voda). Nájdete tu skupinu živých a stimulujúcich farieb s vysokou sýtosťou z radu Vitálnych farieb. Spolu s nimi sem paria aj rubínová a ružová z línie Atcama a Oklahoma, tehlovo červená či čerešňová zo skupiny zemitých odtieňov (EARTH), ktoré prinášajú pokoj a pohodu. Morská zelená z línie Oregon pripomína oceán.

Tento štýl jasne ukazuje, ako človek pretvára prírodné tvary v niečo umelého a technického bez straty inovatívneho a organického pocitu z prírody.

Medzi farebné odtiene najviac ladiace k farbám zo štýlu Kreatívne vlny, patria okrem farieb z tohto štýlu aj odtiene zo štýlov Mestská krajina a Láska k prírode.