SYSTÉMY NA RENOVÁCIE - EPOXIDOVÉ NÁTERY

Systém pre garáž, pivnicu či chodbu

Dvojzložkové epoxidové nátery sú určené na ochranuminerálnych povrchov, ako je betón, cementové potery,samonivelizačné hmoty a pod. v oblastiach so zvýšenýmmechanickým zaťažením. Vytvárajú vysokoodolnú, ľahkočistiteľnú vrstvu a sú vhodné najmä na použitie v garážach,viacpodlažných parkoviskách, priemyselných budovách,skladoch a pod. Náter má vynikajúcu priľnavosť k betónu,zvyšuje chemickú a mechanickú odolnosť.

Ceresit R 755

Zpevňovací penetrace 

Ceresit DX

Cementová samonivelační podlahová hmota


Ceresit XXL XPRESS

Cementová samonivelační podlahováhmota

Ceresit CF 43

Vrchní dvousložkový epoxidový nátěr

Technika aplikácie

Príprava podkladu:

Podklad podľa potreby obrúste, očistite a dôkladne vysajte.Následne aplikujte bezpečnostnú, uzatváraciu a spevňovaciupenetráciu Ceresit R 755 so zásypom kremičitým pieskom.

Vyrovnávanie podlahy:

Pomocou vyrovnávacej hmoty Ceresit DX alebo Ceresit XXLXPRESS vytvorte hladký a rovný podklad.

Kladenie podlahy:

Dvojzložkový epoxidový náter Ceresit CF 43 je určený na ochranuminerálnych povrchov v oblastiach so zvýšeným mechanickým zaťažením.Vďaka priepustnosti vodných pár je možné náter použiť ajv oblastiach vystavených trvalej vlhkosti, napr. v suterénoch, kde vlhkosťpodkladu nepresahuje 6% CM. CF 43 vytvára vysokoodolnú,ľahko čistiteľnú vrstvu a je vhodný najmä na použitie v garážach,viacpodlažných parkoviskách, priemyselných budovách, skladocha pod. Náter má vynikajúcu priľnavosť k betónu, zvyšuje chemickúa mechanickú odolnosť podkladu a vytvára estetický polomatnýpovrch. CF 43 umožňuje vytvoriť hladkú alebo protišmykovú vrstvu(použitím kremičitého piesku prisypaného do prvej vrstvy).