Skip to Content

CE 40 ECO obal

Radi By Sme Vám Predstavili Náš Najmodernejší Obal Z Hľadiska Udržateľnosti. Tento Nový Eco Obal Vychádza V Ústrety Naším Lojálnym Zákazníkom, Ktorým Nie Je Ľahostajný Dopad Na Životné Prostredie.

CE 40 Eco banner pruh
Z 50 % recyklovaného plastu

Udržateľný Plastový Obal Od Firmy Henkel

Náš ECO obal má vysokú úroveň použiteľnosti s minimálnym dopadom na životné prostredie.

Zabezpečujeme nielen to, že naše obaly sú úplne recyklovateľné, ale znovu spracovávame odpad, ktorý vzniká pri výrobe obalov.

Naše inovatívne riešenie obalov je moderné a udržateľné, tak aby uspokojilo potreby našich zákazníkov a zároveň sme im pomohli pri starostlivosti o životné prostredie.

Garantujeme bezpečnosť prísad použitých v obaloch, ktoré testujeme v akreditovaných laboratóriách.

znovu pouzitelny
tenkovrstvovy obal

Materiály, ktoré používame, sú získavané z udržateľne vyrobenej a certifikovanej biomasy.

Vďaka našej odbornosti a pokročilej technológii môžeme vytvárať užívateľsky prívetivé, spoľahlivé a extrémne tenké obaly.

Tenkovrstvová technológia zaručuje najnižšie možné využitie materiálov, z ktorých sa 100%  dá neskôr recyklovať.

Škárovacia Hmota

  • ${/content/heliux/adhesive/ceresit/sk/sk/produkty/obkladanie/produkt#/ceresit-ce-40/SAP_0201SGC013M9/searchResult.productFields.MainImageAltText}
    CERESIT CE 40
    Flexibilná škárovacia hmota s Color Perfect technológiou, vodeodolná, flexibilná škárovacia hmota na škárovanie keramických obkladov a dlažieb, vrátane gresovej, na škár so šírkou do 8 mm. 

máte otázku?

Radi vám zodpovieme akúkoľvek otázku ohľadom našich produktov, kde ich kúpiť alebo aké je správne riešenie pre váš projekt.