Skip to Content

Hydroizolácia A Utesňovanie

Vlhkosť nielen ničí konštrukciu stavby, taktiež môže viesť k rôznym zdravotným problémom jej používateľov. Značka Ceresit ponúka to správne riešenie. U nás nájdete široké portfólio systémových riešení na hydroizoláciu, ktoré sa používajú v celej stavbe, od základov po strechu. Tieto systémy poskytujú kvalitnú ochranu, ktorá bráni prenikaniu vody v akejkoľvek forme.

Či ide o vnútorné alebo vonkajšie použitie, novostavby alebo rekonštrukcie starých objektov, obkladanie malej kúpeľne alebo veľkej verejnej plavárne, súkromné či priemyselné aplikácie, môžete si byť istí, že značka Ceresit predstavuje to správne riešenie v rozsiahlom sortimente dokonale zladených produktov. Naše produkty pre obklady a dlažby vďaka našim skúsenostiam a vývoju nových technológií poskytujú najlepšie výkonové parametre a trvanlivosť materiálov, pričom lepenie obkladu a dlažieb je zároveň rýchlejšie a menej namáhavé.

  • Hydroizolácia pod obkladmi a dlažbou
    Hydroizolácia pod obkladmi a dlažbou
  • Hydroizolačné systémy na fasády a steny
    Hydroizolačné systémy na fasády a steny
  • Systémové riešenia a katalógy

    Profesionálne know-how a infomácie na jednom mieste  

Preskúmať podľa

Máte Otázku?

Radi vám zodpovieme akúkoľvek otázku ohľadom našich produktov, kde ich kúpiť alebo aké je správne riešenie pre váš projekt.