Obklady a dlažby

Renovácia kúpeľní a kuchýň, obkladanie terasy či keramickej pece. Ku každému jednému systému je nutné pristupovať osobitne.

viac

Podlahy

Na zabezpečenie spoľahlivej inštalácie podlahových krytín sa odporúča pripraviť vyhovujúcu podkladovú plochu. Ceresit ponúka vysokokvalitné produkty na penetrovanie, podkladové vrstvy a utesňovanie, na vyrovnávanie a vypĺňanie, produkty na opravu trhlín, ako aj na kladenie a opravy poteru.

viac

Zatepľovacie systémy

Steny a fasády sú viac, ako len vonkajší rám domu. Ich tepelno-izolačné vlastnosti sú dôležité pri posudzovaní finančnej efektívnosti samotnej budovy.

viac

Renovácie a oprava betónu

Ceresit ponúka kompletné riešenia na opravu betónových konštrukcií so širokou škálou produktov pre rôzne oblasti použitia. Aditíva Ceresit umožňujú  úpravu vlastností materiálov na dosiahnutie čo najlepších výsledkov.

viac

Hydroizolácia a utesňovanie

Vlhkosť nielen ničí konštrukciu stavby, taktiež môže viesť k rôznym zdravotným problémom jej používateľov. U nás nájdete široké portfólio systémových riešení na hydroizoláciu, ktoré sa používajú v celej stavbe, od základov po strechu.   

viac

WINTeQ

V oblasti okenných izolačných systémov sa okno už nepovažuje za slabý článok izolačného plášťa stavby. V odvetví stavebníctva sa technická modernizácia v oblasti materiálov a technológií okien (okná s trojsklom a dokonale odizolované okenné rámy) stala bežným štandardom.

viac